אטרקציות במדבר דובאי

Dubai Desert

דירוג: 4.8/5
4.8/5

דובאי היא לא רק מגדלים מרשימים ואטרקציות מטורפות מעשה ידי אדם, העיר דובאי הוקמה בתוך המדבר וככזו יש בה לא מעט פעילויות המנצלות את המדבר החם והלוהט הסובב אותה ומציעות למטיילים פעילויות חווייתיות ומהנות.

הערות חשובות:

  • בשונה מרוב האטרקציות המופיעות באתר, את הטיולים למדבר אנו ממליצים שלא לעשות בכוחות עצמכם, מדובר במדבר רחב ידיים, שניתן בקלות ללכת בו לאיבוד. במידה ואתם מעוניינים בטיול שכזה, בחרו בחברת נסיעות (חלקן מצוינות בהמשך הפוסט), קראו את הפידבקים לגביהם ובחרו באחת המתאימה לכם לטיול מהנה.
  • לפני יציאה לטיול, בדקו האם הכיסוי הביטוחי שלכם מכסה פעילות שכזו במידה ולא דאגו לרכוש הרחבה לביטוח לפני שתצאו לדרך.
  • במידה ותרצו להתנסות ברכיבה עצמית בטרקטורונים או באגי יש לקחת בחשבון שכל נזק שייגרם לכלי איננו מכוסה בכיסוי הביטוחי של חברת הטיולים והוא יהיה על חשבונכם, לכן שיקלו היטב האם אתם מעוניינים בנסיעה שכזו. במידה ואתם בכל זאת מעוניינים לרכוב בעצמכם בדקו היטב את הכלי לפני הנסיעה ולמרות כל האדרנלין, סעו בזהירות!
  • יש לקחת בחשבון שהנסיעה די מטלטלת ולכן מומלץ להביא איתכם שקית הקאה למקרה הצורך.
  • דאגו לבחור נהג מקצועי ובדקו שהרכב שבו אתם נוסעים מוגן התהפכות.

טיפ: היות והטיול מתקיים מדבר החם, מומלץ מאוד להצטייד בקרם הגנה, משקפי שמש, כובעים, נעליים נוחות ומים (למרות שתקבלו מים בטיול מומלץ להביא גם איתכם כמה בקבוקים שיהיו בהישג יד).

ספארי במדבר דובאי

טיול ספארי במדבר היא ללא ספק האטרקציה המרכזית למי שרוצה לחוות את המדבר ממנו פרחה העיר. מדובר בטיול המשלב כמה וכמה אטרקציות יחד, בין האטרקציות ניתן למצוא של טיול ג'יפים על ידי נהגים מיומנים, ארוחה מסורתית, מופע ריקודי בטן, רכיבה על גמלים, סקי על דיונות החול ופעילויות מהנות נוספות.

האפשרויות השונות לספארי הן עצומות, קיימים מגוון מפעילים עם מגוון תוכניות חלקן מתאימות למספר שעות שעות וחלקן ליום שלם, אנו השתדלנו להקיף את מרבית האפשרויות הקיימות, אך בדקו היטב את המסלול והטיול המתאים לכם בטרם ביצוע ההזמנה.

טיולי ג'יפים במדבר דובאי

טיול ספארי במדבר כולל כמובן טיול ג'יפים, מדובר לרוב בטיול ג'יפים הנהוגים על ידי נהגים מיומנים אשר ייקחו אתכם דרך שבילי עפר ודיונות לחוויה ייחודית. כל חברת טיולים לוקחת את המטיילים למאהל השייך לחברה המארגנת, במאהל ייהנו המבקרים מאירוח בדואי מסורתי, עם מאכלים, מופעים ועוד. הכל תלוי כמובן בחבילה אותה בחרתם ובכמות הזמן שהחלטתם להקדיש לטיול.

טיולי הג'יפים מתחלקים לרוב לשני מועדים, טיולי בוקר עד אחר הצהריים וטיולי אחר הצהריים עד הערב (או הבוקר למחרת), בכל אחת מהאפשרויות האיסוף יתבצע מבית המלון שלכם, על ידי נהגים מיומנים ברכבי 4X4 שיסיעו אתכם למדבר שמסביב לעיר.

טיולי בוקר

טיולי בוקר מתקיימים לרוב כטיול של כ3-4 שעות, הטיול מתחיל באיסוף מהמלון שלכם בשעות הבוקר (או מנקודה מרכזית אחרת בדובאי, תלוי בחברה המפעילה), נסיעה למאהל השייך לחברה, מנוחה קצרה, טיולי גמלים, גלישת סנובורד על הדיונות, חובבי האקסטרים יוכלו לבחור לרוב באפשרות  להשכרת באגי או טרקטורון לנסיעה עצמית (בתשלום נוסף), במהלך הטיול תיהנו מקפה ערבי, תמרים ושתיה קרה.

ספארי בוקר הכולל סנובורד ורכיבה על גמל | ספארי מדברי (שימו לב שיש לבחור את השעה הרצויה) |

טיולי אחר הצהריים

טיולי אחר הצהריים נערכים במתכונת שונה מטיולי הבוקר, הם מתאימים כטיול לחצי יום (בין 4-7 שעות) או טיול המשלב לינה במדבר וחזרה ביום המחרת למלון שלכם, בטיולי אחר הצהריים תיהנו לרוב מהאטרקציות הבאות: טיולי ג'יפים, רכיבה על גמלים, גלישה סנובורד על הדיונות, צפייה בשקיעה, ארוחת ערב, קפה ומתוקים, מופע ריקודי בטן, אפשרות ללבוש את הלבוש הערבי המסורתי, ציורי חינה, מופע בזים ועוד.

ספארי אחר צהריים למחנה Al Khayma (כ45 דקות מדובאי) | ספארי מדברי כולל BBQ (שימו לב שיש לבחור את השעה הרצויה) | ספארי מדברי לאל-חיימה | ספארי מדברי הכולל שינה באוהלים |

זריחה במדבר דובאי

אם אתם משכימי קום ורוצים להתחיל את הבוקר תוך כדי צפייה בזריחה המדברית, אתם מוזמנים להצטרף לאחד מטיולי הזריחה המוקדמים, הטיול כולל לרוב איסוף בשעות הבוקר המוקדמות, ארוחת בוקר קלה צפייה בזריחה וחזרה למלון שלכם

טיול זריחה במדבר דובאי

אטרקציות נוספות במדבר דובאי

מלבד טיולי הספארי ניתן למצוא טיולים נוספים הכוללים טיסה בכדור פורח, טיול ברכבי אספנות ועוד.

גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.