מסעדת אליס הכשרה

מסעדת אליס בדובאי

Elli's Kosher Kitchen הוא המקום הראשון הכשר באופן רשמי בדובאי ומנוהל על ידי אלי קריאל,אשר נולדה בדרום אפריקה ועברה עם משפחתה בשנת 2013 לאיחוד האמירויות.

אלי היא סוציולוגית וחובבת אוכל מוכרת עם כבוד עמוק להיסטוריה ותרבות קדומים ובמשך השנים למדה לשלב מאכלים מסורתיים ומשפחתיים עם טעמים מקומיים ובכך ליצור מאכלים כשרים וייחודים המתאימים לאזור.

תעודה הכשרות של מסעדת אליס
תעודת הכשרות הרישמית והראשונה באיחוד האמירויות

בשנת 2019 במסגרת "שנת הסובלנות" פתחה אלי את Elli’s Kosher Kitchen המתמקד באוכל כשר ויהודי באיחוד האמירויות ומצוייד בשני מטבחים כשרים, האחד חלבי והשני בשרי.

המטבח הכשר דומה בחלקו למטבח החלאל (המקבילה האיסלאמית לאוכל כשר) בכך ששניהם עומדים בכללים דתיים, בנושא הגשה וצריכת מזון (לדוגמה בחלאל בדומה לאוכל כשר חל איסור צריכה של בשר חזיר, אך עם זאת בחלאל ניתן ksudnvלצרוך בשר וחלב יחד).

לא מעט לקוחות אמירתיים פוקדים את המקום ונהנים מהמטעמים, בין אם מסקרנות לאוכל כשר, חיפוש אחר אוכל בריא או בשל הטעמים המשובחים היוצאים מהמטבח.

מוצרים

במטבח הכשר של אלי ניתן לרכוש תבלינים ממותגים, אוכל כשר, מאכלים לשבת (הזמנות צריכות להתקבל עד ליום חמישי בערב), אוכל כשר לפסח, חטיפים כשרים, משלוחים ולמתעניינים ניתן להצטרף גם סיורי קולינריה מעניינים וטעימים.

אימייל ליצירת קשר: [email protected]

אתר הביתתפריט

תוכן עניינים

חיפוש טיסות בסקייסקנר
השוואת מחירי מלונות
Booking.com
השכרת רכב בחו"ל
גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.