פארק פרארי

Ferrari World

פרטים נוספים והזמנת האטרקציה

דירוג: 4.9/5
4.9/5

פארק השעשועים העולם של פרארי (Ferrari World)  הוא פתרון מצוין לכל מחפשי הריגושים בכל גיל מפעוט ועד מבוגר. זהו פארק השעשועים הראשון של מותג הרכב היוקרתי ופתוח במשך כל ימות השנה, הפארק מציע מעל ל-20 אטרקציות שונות ומגוונות הקשורות למותג פרארי, כאשר הפארק כולו משולב בחוויית קניות ואוכל איטלקיים כיאה לארץ המקור.
הפארק הוא פארק מקורה עם עיצוב שיהיה קשה להתעלם ממנו, כל האטרקציות בפארק נמצאות בתוך המבנה, כאשר הפעמים היחידות היחידה שבהן תצאו מהמבנה היא על גבי רכבות ההרים השונות.

פורמולה רוסה – Formula Rossa

זוהי רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם, הרכבת נעה מ-0 ל-240 קמ"ש בתוך 4.9 שניות מטורפות וטסה במעלה המסילה לגובה של 52 מטר!.
בפארק חשבו גם על הילדים ובנו עבורם גרסה מוקטנת של רכבת ההרים הזו אשר נקראת פורמולה רוסה ג'וניור ומותאמת במיוחד עבורם (נעה במהירות של עד 45 קמ"ש).

האסים המעופפים – Flying Aces

מלבד הרכבת המהירה בעולם, תמצאו בפארק גם את רכבת ההרים עם לולאת הרכבת הגבוהה בעולם, הנקראת רכבת האסים המעופפים, הרכבת הזו מטפסת לגובה של 63 מטר! בשיפוע של 51 מעלות ובמהירות של עד 120 קמ"ש.

אטרקציות ומתקנים נוספים בפארק

אל דאגה גם מי שמחפש אטרקציות רגועות יותר ימצא את עצמו בפארק, תוכלו לחקור את מיני איטליה תוך כדי נסיעה נינוחה במתקן בל איטליה, ליהנות מהסימולטורים המתקדמים, להתחרות במרוצי מכוניות, קרוסלת צמיגים, תחרות החלפת צמיגים, תערוכת רכבים, הופעות ועוד המון אטרקציות מהנות ומפנקות

רכבת ההרים האסים המעופפים
גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.