חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סי וורלד אבו דאבי

דירוג: 4.5/5
4.5/5
פרטים נוספים והזמנת האטרקציה

SeaWorld Abu Dhabi

סי וורלד אבו דאבי

SeaWorld אבו דאבי הוא פארק שעשועים של בעלי חיים ימיים הממוקם באי יאס באבו דאבי. הפארק פתחת במאי 2023 על ידי החברה המפעילה את שאר פארקי השעשועים הגדולים באי דוגמת פארק פראררי, פארק וורנר ברוס ופארק המים של האי יאס.

פארק סי וורלד בנוי במתחם המחולקת ל-8 אזורים שונים המתפרסים על פני 5 מפלסים בשטח של כ-183,000 מ"ר, עם יותר מ-58 מיליון ליטר מים וישמש כבית של יותר מ-150 מינים של בעלי חיים ימיים.

המבקרים ב- SeaWorld אבו דאבי יוכלו לצות מקרוב בבעלי החיים הימיים הכוללים בין הייתר דולפינים, לווייתנים, אריות ים, פינגווינים וכרישים, ללמוד עליהם ולצפות בהם מקרוב בבתי הגידול שלהם ובנוסף להנות מהמופעים והמתקנים השונים במקום הכוללים רכבות הרים, קרוסלות, מגדלי נפילה ועוד.

בנוסף למפגשים עם בעלי חיים,ב- SeaWorld Abu Dhabi תוכלו למצוא מתקנים, מופעים ואטרקציות נוספות.

הפארק הייחודי מחוייב לשימור ימי וכולל גם מרכז מחקר והצלה המוקדש לסיוע לבעלי חיים ימיים פצועים וטיפול בהם כדי להשיבבם לטבע ובנוסף משמש כמרכז הדרכה וחינוך המסביר על חשיבות ההגנה על האוקיינוסים.

משווים מחירים, לפני שמזמינים
משווים מחירים, לפני שמזמינים

מיקום האטרקציה

האזורים השונים בפארק סי וורלד אבו דאבי

SeaWorld אבו דאבי מחולקת לשמונה אזורים סוחפים, שכל אחד מהם מוקדש לבית גידול אחר באוקיינוס. התחומים האלה הם:

אוקיינוס אחד – One Ocean

אזור המשמש כבית של מגוון בעלי חיים ימיים מכל רחבי העולם. המבקרים יכולים ללמוד על חשיבות השימור וכיצד הם יכולים לסייע בהגנה על האוקיינוסים.

אוקיינוס אבו דאבי – Abu Dhabi Ocean

אזור המוקדש לחיים הימיים של המפרץ הערבי. המבקרים יכולים ללמוד על המינים הייחודיים החיים באזור זה וכיצד הם מותאמים לסביבה הקשה.

רוקי פוינט – Rocky Point

אזור המשמש בית של מגוון בעלי חיים ימיים שחיים בשוניות סלעיות. המבקרים יכולים ללמוד על החשיבות של שוניות אלה עבור החיים הימיים וכיצד הם מאוימים על ידי שינויי אקלים.

מיקרו אטוקיינוס – MicroOcean

אזור המשמש כבית של מגוון של חיים ימיים מיקרוסקופיים. המבקרים יכולים ללמוד על החשיבות של יצורים אלה עבור המערכת האקולוגית הימית וכיצד הם נחקרים על ידי מדענים.

אוקיינוס טרופי – Tropical Ocean

אזור בו תמצאו מגוון בעלי חיים ימיים שחיים במים טרופיים. המבקרים יכולים ללמוד על חשיבותן של מערכות אקולוגיות אלו וכיצד הן מאוימות על ידי שינויי אקלים.

האזור הארקטי – Arctic

אזור עם מגוון בעלי חיים ימיים שחיים באזור הארקטי. המבקרים יכולים ללמוד על האתגרים שעמם מתמודדים בעלי חיים אלה בסביבה הקשה וכיצד הם מסתגלים לשינויי האקלים.

אנטארקטיקה – Antarctica

אזור בו תוכלו למצוא מגוון בעלי חיים ימיים שחיים באנטארקטיקה. המבקרים יכולים ללמוד על המערכת האקולוגית הייחודית של היבשת הזו וכיצד היא מאוימת על ידי שינויי אקלים.

האוקיינוס האינסופי – Endless Ocean

ממלכה זו היא ביתם של מגוון בעלי חיים ימיים שחיים באוקיינוס הפתוח. המבקרים יכולים ללמוד על המרחב העצום של האוקיינוס ועל חשיבות ההגנה עליו.

כל אזור משמש כבית של מגוון אטרקציות, כולל מפגשים עם בעלי חיים, מתקנים, מופעים ותערוכות חינוכיות. המבקרים יכולים ללמוד על בעלי החיים שחיים בכל בית גידול ולראות אותם מקרוב. הם יכולים גם ליהנות ממגוון רכיבות ומופעים שבטוח ינעימו את כל המשפחה.

SeaWorld אבו דאבי הוא מקום נהדר ללמוד על החיים הימיים וליהנות. הפארק בטוח יהיה יעד פופולרי עבור משפחות ותיירים מכל העולם.

הנה כמה מנקודות השיא של SeaWorld אבו דאבי:

  • אלפי חיות מים, כולל דולפינים, לווייתנים, אריות ים, פינגווינים וכרישים
  • שמונה מתחמים שונים, שכל אחד מהם מוקדש לבית גידול אחר באוקיינוס
  • מופעים, מתקני שעשועים ואטרקציות שונות ומגוונות
  • מספר אפשרויות לארוחה וקניות
  • מרכז מחקר והצלה המוקדש לסיוע לבעלי חיים ימיים פצועים ויתומים
  • מחויבות לשימור ימי
  • שימו לב בשל המחוייבות לשמירה על הטבע לא יתקיימו מופעים של אורקות וליווינים קטלנים

אם אתם מחפשים חוויה מהנה ומלמדת, אז SeaWorld אבו דאבי הוא המקום המושלם עבורכם.

צריכים עזרה בתכנון הטיול לדובאי ואבו דאבי?

תנו לנו לעזור לכם, מלאו את הפרטים בטופס המצורף ותקבלו את כל המידע ישירות למייל בצורה מסודרת