פארק המים הוואדי הפראי

Wild Wadi Waterpark

פרטים נוספים והזמנת האטרקציה

דירוג: 4.8/5
4.8/5

בדובאי חם כמעט תמיד, ומה מתאים יותר מאשר להצטנן בפארק מים שיפיג את החום. אחד מפארקי המים המוכרים והמומלצים בעיר נקרא  Wild Wadi Waterpark, זהו פארק הממוקם מול מלון בורג' אל ערב המפורסם ומעוצב בהשראת סיפורי ג'וחא (דמות הומוריסטית מהפולקלור הערבי, בדומה לדמות הרשל'ה). הפארק משתרע על 21 דונם וכולל עשרות מתקנים שונים ורטובים, החל ממתקנים רגועים ועד למתקני אקסטרים שיעלו לכם את האדרנלין לגבהים חדשים.

אם אתם מרגישים מספיק אמיצים, אתם מוזמנים לעלות למגלשת Jumeirah Sceirah, זוהי מגלשה שלא מתאימה לבעלי לב חלש. המגלשה נמצאת בגובה של 32 מטר ובזווית של 70 מעלות שבה לאחר הכניסה לתא שנמצא בפסגת המגלשה, תעמדו על דלת נפתחת שברגע אחד תטיס אתכם מטה במהירות של עד 80 קמ"ש. במידה ואתם מגיעים עם כקבוצה בטח תרצו לנסות את Tantrum Alley שבה תוכלו לעלות עם 4 חברים/ות על אבוב ששט במורד המגלשה. אך אל דאגה אין בפארק רק מתקנים אקסטרימים, תוכלו למצוא בו גם מגלשות ומתקנים יותר רגועים כמו נער עצל באורך 360 מטר, בריכת Flowrider בה תוכלו להתנסות בגלישה (בתשלום נוסף), מתקנים מאתגרים בסגנון Wipeout, בריכת הגלים הגדולה במזרח התיכון ועוד מגלשות שונות ומתקנים רטובים נוספים.

כניסה חופשית לפארק

פארק המים מופעל ושייך לחברת Jumeirah Group אשר אחראית ומנהלת חלק מהמלונות המפורסמים ביותר באיחוד האמירויות, מי שמתארח במלונות החברה זכאי לכניסה חופשית ללא הגבלה לפארק המים, בין המלונות המשתתפים ניתן למצוא:

הנחיות חשובות

  • על פי הנחיות הפארק יש להיצמד להנחיות הלבוש הבאות: אין להגיע עם  תחתונים או בגדי ים שקופים, כמו כן יש להימנע מבגדים עם תמונות או סיסמאות פוגעניות.
  • העישון בפארק מותר באזורים המסומנים בלבד.
  • אין אישור להכנסת מזון ושתיה מחוץ לפארק.
  • במידה ואתם מגיעים עם תינוקות יש להקפיד על חיתול בריכה (חל איסור כניסה למים עם חיתול רגיל)

שימו לב : לחלק מהמתקנים בפארק קיימת הגבלת גובה של מינימום 1.1 מטר.

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.