האומגה העירונית הארוכה בעולם

Xline Dubai Marina

פרטים נוספים והזמנת האטרקציה

דירוג: 4.8/5
4.8/5

אם אין לכם פחד גבהים ואתם מחשיבים את עצמכם כמספיק אמיצים, אתם מוזמנים לנסות את אומגת האקס-ליין שנחשבת לאומגה העירונית הארוכה ביותר העולם (בכל זאת מדובר כאן בדובאי) .

האומגה ממוקמת במרינת דובאי היפיפייה כאשר נקודת הזינוק נמצאת בגובה של 170 מטר מהקרקע, נמתחת לאורך של 1 ק"מ בזווית של 16 מעלות והגלישה בה נעשה במהירות של עד 80 קמ"ש. כאשר תגיעו לראש המתקן יחגרו אתכם ברתמת "סופרמן" כך הגלישה תהיה בשכיבה עם הפנים קדימה בדומה לטיסה, יחבשו לכם קסדה עם מצלמה שתצלם את כל הגלישה המטורפת שאתם הולכים לחוות (בסיום הגלישה תקבלו את הסרטון למייל בו נרשמתם) ואתם מוכנים לצאת לדרך.

אגב באומגה הייחודית הזו יש שני מסלולים מקבילים, כך שתוכלו להגיע עם חבר או חברה נוספים (אם הם אמיצים מספיק כמוכם) ולגלוש יחד זה לצד זה, שימו לב שהמחיר להזמנת כרטיס זוגי זול יותר מאשר הזמנה ככרטיס בודד לכל אחד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון.

כמה דגשים חשובים

על מנת להבטיח זמינות של הגלישה יש לבצע הזמנה מראש ולשריין את התאריך והשעה הרצויים (לפני כן קבלו החלטה האם אתם מעוניינים בגלישה לבד או עם חבר שיוכל לגלוש בקו המקביל).

כדי לשמור על בטיחותכם, ישנם מספר הנחיות שחשוב לקחת בחשבון

  • יש להגיע לאטרקציה עם תעודה מזהה דוגמת דרכון או רישיון נהיגה ועם אישור ההזמנה.
  • האומגה מתאימה לגילאי 12 עד 65 (ילדים מתחת לגיל 18 חייבים ליווי אפוטרופוס).
  • משקל הגולש צריך להיות בין 50 ל-100 ק"ג ובמצב רפואי טוב (שימו לב שמבצעים שקילה במקום).
  • הגובה מינימלי לגלישה הוא 130 ס"מ.
  • יש להגיע עם נעליים סגורות, ללא אביזרים שיכולים ליפול ושיער אסוף (מומלץ להגיע בבגדי ספורט).

לסיכום : בסופו של דבר מדובר באטרקציה יקרה שלא מתאימה לכל אחד, לכן בדקו היטב שאתם אכן מעוניינים לבצע אותה. כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת צירפנו לכם סרטון התרשמות מהמקום.  אם בכל זאת החלטתם לעלות על האומגה, אל תשכחו לשתף את הסרטון שלכם בקבוצת הפייסבוק שלנו כדי שכולנו נוכל לקנא.

Dubai Marina – Dubai – United Arab Emirates
גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.