מלונות מומלצים לפי אזורים בדובאי

דובאי אשר נחשבת כאחת הערים המתיירות ביותר בעולם מחולקת למספר אזורים מרכזיים. בחירת האזור הנכון תוכל להפוך את הביקור בעיר למוצלח ביותר ולמנוע נסיעות מיותרות בין מקום הלינה לאטרקציות השונות והרבות הקיימות בעיר.
כדי לעזור לכם לבחור את האזור המתאים עבורכם, ריכזנו את רשימת האזורים המרכזיים ביותר בעיר, תוך מתן הסבר על כל אזור וקישור לרשימת המלונות המומלצים בכל אזור ואזור

דאונטאון דובאי - מרכז העיר

המיקום הכי מרכזי בעיר, האזור בו תמצאו את הבורג' ח'ליפה, קניון דובאי, מזרקת דובאי המלונות המפוארים ומסעדות משובחות. (מופיע במפה יחד עם מפרץ העסקים - כמספר 1)
מומלץ בחום

אזור המרינה והJBR

מקום תוסס עם חיי לילה, מלונות מצוינים , מרינה מדהימה, חוף ים מטורף, מסעדות מעולות ואטרקציות קרובות. מה צריך יותר מזה בשביל חופשה מעולה. (מופיע במפה כמספר 2)
מומלץ בחום

אזור אל בארשה

אזור אל בארשה ממוקם בערך באמצע הדרך שבין הדאון טאון למרינה, קרוב לקניון האמירויות וסמוך לתחנת המטרו. מתאים מאוד למי שמחפש מקום לינה במחיר סביר ועם גישה לאזורים המרכזיים (מופיע במפה כמספר 4)
מומלץ

אזור מפרץ העסקים והבטור סיטי

אזור הסטור סיטי והBusiness Bay ממוקמים בסמוך לדאון טאון של דובאי ובקרבת תעלת דובאי, מתאים למי שרוצה להיות קרוב למרכז העניינים, מחפש מלונות במחירים סבירים יותר. (מופיע במפה יחד עם הדאון טאון - כמספר 1)
מומלץ

אזור הסחר - Trade Center

אזור הממוקם לצד כביש שייח זאייד ומתחיל מאזור הדאון טאון ועד לאזור פארק ז'אבל, המקום מתאפיין במלונות עסקיים ובקרבה לתחנות המטרו שבעיר (מופיע במפה כמספר 6)
מומלץ

אזור הפאלם - אי הדקלים

האי המלאכותי פאלם ג'ומירה הוא אחד האזורים המיוחדים בדובאי ומתאים למי מחפש חופשת בטן גב , או לחילופין מחפש לינה במלון אטלנטיס המפואר עם פארק המים הענק שבו (מופיע במפה כמספר 3)

אזור אל ג'דאף

אזור Al Jaddaf הוא אזור המרוחק מעט ממרכז העניינים ומצריך התניידות ברכב / מוניות. מתאים למי שמחפש מלונות שקרובים למרכז אך לא קרובים מידי (מופיע במפה כמספר 8)

אזור חוף ג'ומירה

אזור חוף ג'ומירה הוא אזור הסמוך לרצועת החוף הארוכה של העיר ומתאים מאוד למי שמחפש קרבה לים עם מלונות מפנקים (מופיע במפה כמספר 5)

אזור אל ואסל

שכונת אל ואסל בדובאי היא שכונה הממוקמת בקרבת אזור הדאון טאון של העיר, במרחק קצר מאזור הCity Walk (מופיע במפה כמספר 6)

אזור בור דובאי

אזור בור דובאי הוא אזור קצת יותר מסורתי, המתאים למי שמחפש מקומות לינה במחירים סבירים ולמי שמעוניין בלינה בדובאי הקצת יותר אותנטית (מופיע במפה כמספר 9)

אזור דיירה

אזור דיירה שבדובאי הוא אחד האזורים העתיקים של בעיר בו תוכלו למצוא את השווקים של דובאי ואת שדה התעופה המרכזי של העיר (מופיע במפה כמספר 10)

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.