חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אטרקציות חינמיות

דובאי ואבו דאבי הן שתי ערים מרכזיות באיחוד האמירויות הערביות, הידועות בפאר וביוקרה שלהן. עם זאת, ישנם לא מעט אתרים ופעילויות נהדרות שניתן ליהנות מהן בחינם גם בערים אלו.
בדובאי ניתן למצוא בין היתר את החופים הציבוריים היפים, גני הבורג' הממוקמים למרגלות מגדל בורג' ח'ליפה, אזור דיירה עם השווקים הססגוניים ועוד. באבו דאבי ניתן בין הייתר לטייל לאורך חוף הקורניש והטיילת הפופולריים, לבקר במלון האמירטייס המפואר או בטיילת האי יאס.

שוק תבלינים

שוק התבלינים של דובאי

שוק התבלינים של דובאי הוא חוויה צבעונית וארומטית. הכירו את התבלינים המקומיים ובינלאומיים, עשבי התיבול והתערובות המיוחדות.

שוק הבשמים

שוק הבשמים של דובאי

עקבו אחרי הניחוחות אל תוך שוק הבושם של דובאי המכיל דוכנים קטנים המלאים נוזלים, תמציות, בקבוקים צבעוניים, מקלות קטורת, סבונים ועוד.

שוק הטקסטיל של דובאי

שוק הטקסטיל של דובאי

שוק הטקסטיל המוכר גם כשוק בור דובאי או השוק הישן, הוא המקום לכל מי שמחפש בדים אקזוטיים וטקסטיל מסוגים שונים אתם בהחלט חייבים לבקר בשוק זה

שוק הזהב בדובאי

שוק הזהב של דובאי

זהב, זהב, זהב ועוד זהב! שוק הזהב המפורסם של דובאי הוא אחד השווקים המפורסמים, הייחודים והמומלצים לביקור גם אם אתם לא מתכוונים לקנות זהב.

מסגד שייח' זאיד

מסגד שייח' זאיד

מסגד שייח זאייד נחשב לאחר המסגדים הגדולים בעולם ולאחד המבנים המרשימים והמפוארים ביותר באבו דאבי. אטרקציית חובה למבקרים בעיר

תעלת דובאי

Dubai Creek

תעלה דובאי המלאכותית שבדובאי מקשרת בין אזורים שונים בעיר. מומלץ מאוד לשוט בתעלה לפחות פעם אחת בסירת אברה מסורתית העשויה מעץ.

מזרקת הדקלים

מזרקת הדקלים

באי המלאכותי פאלם ג'ומיירה שבדובאי מול מלון אטלנטיס המפואר, הוקמה מזרקת הדקלים ששברה את שיא גינס ומחזיקה בתואר המזרקה הגדולה ביותר בעולם.

מזרקות דובאי

מזרקת דובאי

מזרקות דובאי נחשבות כאטרקציית חובה למבקרים בעיר. מזרקת דובאי נחשבת למזרקה המרקדת השנייה בגדולה בעולם וממוקמת למרגלות מגדל הבורג' ח'ליפה בדובאי

צריכים עזרה בתכנון הטיול לדובאי ואבו דאבי?

תנו לנו לעזור לכם, מלאו את הפרטים בטופס המצורף ותקבלו את כל המידע ישירות למייל בצורה מסודרת