ערים מרכזיות באיחוד האמירויות

מגדלים בדובאי

רשימת הערים המרכזיות באיחוד האמירויות, כולנו כמובן שמענו על דובאי ואבו דאבי שבאמת נחשבות לערים המרכזיות ביותר במדינה, אך מלבד לערים אילו קיימות ערים נוספות ומעניינות שכדאי לשים אליהן לב.

דובאי במבט על

דובאי

את דובאי ניתן להגדיר כעיר התיירות, העסקים והקניות של איחוד האמירויות. דובאי היא אחת מ-7 האמירויות במדינה וידועה בקו הרקיע שלה הכולל את המגדל הגבוה בעולם ואתרי התיירות הרבים והמגוונים שבה.
אטרקציות בדובאי | מלונות בדובאי

מסגד שייח' זאיד

אבו דאבי

אבו דאבי היא עיר הבירה של המדינה והעיר המדינית והפוליטית של איחוד האמירויות. העיר משלבת בין ערכים מסורתיים ומודרניים. בין האתרים המרכזיים ניתן למצוא את ארמון הנשיאות ומסגד שייח' זאיד המפואר
אטרקציות באבו דאבי |

העיר שארג'ה

שארג'ה (Sharjah)

שארג'ה היא העיר השלישית בגודלה באיחוד האמירויות, העיר נחשבת למרכז לתרבות ותעשייה ושופעת במוזיאונים רבים לצד חיים שמרניים של התושבים בה. בעיר זו השייכת לאמירות שארג'ה חל איסור על אחזקת אלכוהול.

אל עין

אל-עין (Al Ain)

משמעות שם העיר היא "המעיין" העיר שימשה בעבר כנווה מדבר חיוני לשיירות אשר עברו בדרכן מאיחוד האמירויות לעומאן. אל עין היא עיר מנומנת הרחק מהמולת הערים הגדולות שבאיחוד.

ראס אל-חיימה

ראס אל-ח'ימה (Ras Al Khaimah)

אחת הערים היפות באיחוד האמירויות, העיר שוכנת לאורך חוף המפרץ הפרסי בקצה הצפוני. בעיר ניתן למצוא אתרים ארכיאולוגיים רבים והיא משמשת כמפלט עבור המקומיים והתיירים עם סביבה שלווה ורגועה וחופים חוליים ארוכים.

העיר פוג'יירה

פוג'יירה (Fujairah)

העיר משמשת כמרכז העסקי והמסחרי העיקרי של איחוד האמירויות. בעיר ניתן למצוא בנייני עסקים גבוהים ומיקומה מספק גישה ישירות לאוקינוס ההודי מבלי הצורך להשתמש במפרץ הפרסי.

גמלים בשקיעה

עג'מאן (Ras Al Khaimah)

עג'מן היא עיר שלווה ונינוחה והיא עיר הבירה של האמירות הקטנה ביותר מבין שבע האמירויות שבמדינה.

תוכן עניינים

חיפוש טיסות בסקייסקנר
השוואת מחירי מלונות
Booking.com
השכרת רכב בחו"ל
גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.