חיפוש
Close this search box.

חמישה ימים מושלמים בדובאי

חמישה ימים בדובאי

Avishag Peretz

30/10/2021

סיכום טיול – 26-30/10/2021
אז אנחנו נסענו ל5 ימים משלישי עד שבת והספקנו כמה שיותר דברים, היינו במלון Sheraton grand hotel מלון ברמה גבוהה חדרים גדולים ונקיים, שירות מהמם מצד הצוות והקבלה אהבנו וממליצים מאוד. המלון משהו כמו 3 קילומטר מהבורג’ חליפה (10 דקות נסיעה ברכב).
 

היום הראשון בדובאי

יום 1- יום שלישי- קניון דובאי, אקווריום, מרינה
הגענו למלון מוקדם והחדר לא היה מוכן אז שמנו את הדברים בשמירת חפצים והלכנו לקניון דובאי, קניון מותגים ענקי בעיקרון אם אתם לא מתכננים לקנות שם חוץ ממסעדות ונראות יפה של הקניון אין יותר מדיי הקניון מאוד גדול קשה להתמצא בו, אם אתם נמצאים שם ממליצה לכם להוריד את האפליקציה – The dubai mall זה עזר לנו מאוד.
אקווריום דובאי – נמצא בתוך הקניון בעיניי מיותר ממש ובזבוז כסף, שילמנו 199 דירהם לאדם (כלל כמה אטרקציות בתוך האקווריום) ולנו באופן אישי לא היה מהנה, יותר למשפחות עם ילדים מאשר לזוגות/מבוגרים.
בערב הלכנו למרינת דובאי והיה כיף מאוד, מסעדות שוות, הגלגל ענק (עין דובאי), נוף יפה אהבנו. אכלנו במסעדת Ketch up מסעדה טעימה מאוד יש נוף של הים עם המרינה יצא לנו סביבות ה300 דירהם לשנינו.
 

היום השני בדובאי

יום 2 – יום רביעי – ספארי במדבר, העיר העתיקה ומוזיאון האשליות, גלובל ויליג.
עשינו ספארי במדבר דיברנו עם בחור נחמד וזורם מאוד בשם פייסאל זה המספר טלפון שלו – 56 812 0461 +971 הוא לקח אותנו והחזיר אותנו למלון עשה לנו טיול גיפים, עצירה בדיונות, גלישה בדיונות, רכיבה על גמלים ורייזרים בעלות של 350 דירהם לאדם.
עשינו את זה מ8 בבוקר עד סביבות 13:00 אז אחר כך הלכנו לעיר העתיקה והיינו במוזיאון האשליות, בעיר העתיקה היה נחמד, הליכה ונוף יפה של הים, בניינים גבוהים וסירות, אבל היה קשה למצוא מסעדות חלקן פתוחות חלקן בשיפוצים אז קצת הסתובבנו עם עצמנו ממליצה לכם לפני זה לבדוק. מוזיאון האשליות 80 דירהם לאדם – מיותר.
בערב הלכנו לגלובל ויליג', ממליצה מאודדד היה כיף מאוד חוויה מהנה ושווה אבל תגיעו לשם בשעות אחר הצהריים או אפילו בוקר כי אתם תהיו שם עד הערב יש מלא להסתובב ומלא מה לעשות שם. שילמנו 20 דירהם לאדם זה לא כולל אוכל והלונה פארק שמשלמים בפנים.
 

היום השלישי בדובאי

יום 3 – יום חמישי – אופנועי ים, חופי ים, בורג חליפה
עשינו אופנועי ים, הצטלמנו עם הנוף של בורג׳ אל ערב, אופנועי ים 300 דירהם – אופנוע ים אחד לשנינו.
אחר כך הלכנו לחוף של הפייב פאלם יקר מאוד (500 דירהם לאדם) אם אתם לא אורחי המלון צריך מינימום לבזבז שם לא כולל עלות כניסה. בעיקרון יש המון חופים גם במרינה שזה כמה דקות נסיעה מהאופנועי ים ויש חופים בכל האיזור.
בערב הלכנו לבורג׳ חליפה קנינו כרטיסים בקניון דובאי שעלה לנו 199 דירהם קומות 124+125 אני הייתי ממליצה לכם להזמין באינטרנט בפחות.
אחר כך הלכנו לאכול במסעדה חלבית בקניון דובאי בשח “Gia” היה טעים מאוד והיא פתוחה עד 01:00 בלילה ככה שאם אתם עולים לבורג׳ מאוחר בערב יש לכם איפה לאכול מסביב, יצא לנו 300 דירהם לשנינו.
 

היום הרביעי בדובאי

יום 4 – יום שישי – Expo 2020, מזרקות דובאי ומסעדה בערב
הלכנו לExpo 2020 מומלץ ביותר חוויה עולמית היינו שם 6 שעות יצא לנו 95 דירהם לאדם לא כולל האוכל שיש בפנים.
בערב הלכנו למזרקות דובאי – לא עולה כסף והמופע כל חצי שעה בשעות הערב אז הלכנו למסעדה בשם Meat co יקרה אבל נהנו ממש זה נמצא בג’ומרייה שזה האזור של הבורג אל ערב המסעדה ממוקמת בתוך מתחם אבן על נהר ורואים בלילה את הבורג זוהר עם אורות היה טעים ורומנטי.

היום החמישי בדובאי

יום 5 – יום שבת היום האחרון הלכנו לעשות סיבוב קניות אחרון נותר לנו כסף אז הלכנו לקניון דובאי עשינו קניות חזרנו למלון וב15:00 הגענו לשדה וב18:00 הייתה הטיסה שלנו חזרה למלון.

נקודות חשובות

* אנחנו הבאנו 2400 דולר בזבוזים שזה 8500 דירהם התניידו במוניות תקחו רק את הצהובות ולא את הלקסוס השחורות הם גובים כפול במחיר.
* יום לפני הטיסה חזרה לארץ עשינו בדיקת קורונה בדקנו עם המלון והם הביאו מישהי שתעשה לנו זה יצא לנו 300 דירהם לאדם ומילאנו הצהרת בריאות כניסה לארץ חזרה.
* כמה עצות שלי אליכם לגבי הגלובל ויליג והExpo 2020 – דבר ראשון נעליים נוחות, אם אתם באים בשעות הבוקר/צהריים לבוא עם קצר כי חם מאוד, להזמין תורים לאטרקציות שיש באקספו מאפליקציה שהורדנו רק שהיינו שם בשם expo 2020 dubai זה יחסוך לכם זמני המתנה ארוכים מאודדד בתורים.
* מסעדות – ישנן מסעדות יקרות ויש מסעדות שהן פחות ויותר נוחות יש הרבה אוכל רחוב ובקניונים יש המון מסעדות תבדקו אנחנו השתמשנו בtrip advisor שעזר לנו מאוד להתמצא במסעדות ולהסתכל על התפריטים לפניי.

צריכים עזרה בתכנון הטיול לדובאי ואבו דאבי?

תנו לנו לעזור לכם, מלאו את הפרטים בטופס המצורף ותקבלו את כל המידע ישירות למייל בצורה מסודרת