לגולנד דובאי

Legoland Dubai & Legoland Water Park

דירוג: 4.3/5
4.3/5

פארק השעשועים לגולנד דובאי ופארק המים של לגולנד הם שני פארקים נפרדים השייכים שניהם לאותו המותג, אך כל אחד מהם מהווה פארק בפני עצמו (עם תשלום וכניסה נפרדים, במידה ותרצו לבקר בשני הפארקים ניתן לרכוש כרטיס משולב). הפארקים אומנם מתאימים לילדים בכל גיל, אך בפועל הם מתאימים ונבנו במיוחד עבור ילדים בגילאי 3-12, וככל הנראה ילדים גדולים יותר לא ימצאו אותו מושך מידי עבורם (אל דאגה במרבית האטרקציות חשבו גם על ההורים המלווים).  מי שכבר ביקר באחד מפארקי השעשועים של לגולנד ברחבי העולם, דוגמת פארק לגולנד גרמניה כבר מכיר את רמת הפארקים המושקעת ואת הדיוק בפרטים.

פארק לגולנד דובאי – LEGOLAND® Dubai

פארק לגולנד דובאי הוא פארק שעשועים גדול המבוסס על אבני הלגו המוכרות. בפארק תמצאו מגוון אטרקציות ומתקנים בניהם לימוד נהיגה, השטת סירות, רכבת הרים, בניית דגמים, מגדלי טיפוס, פארקי משחקים, ירי ברובי לייזר, שיט בצוללת, מופעים ועוד. מלבד האטרקציות המהנות תוכלו לבקר במתחם המיני לנד, מתחם מקורה וגדול הכולל מגוון של מבנים מרחבי העולם אשר בנויים מאבני הלגו, בין המבנים תוכלו למצוא כמובן את המבנים המרכזיים בעיר דוגמת מגדל בורג' ח'ליפה, מלון בורג' אל ערב ומבנים נוספים המהווים את קו הרקיע של העיר, ובנוסף תוכלו למצוא גם את מסגד שייח' זיאד באבו דאבי ומבנים נוספים מרחבי העולם דוגמת העיר פטרה שבירדן, פירמידות ממצרים, הודו, כווית ועוד.

פארק המים לגולנד דובאי – LEGOLAND® Water Park

פארק המים ממוקם במרחק קצר מפארק לגולנד וכולל מגוון של אטרקציות רטובות ומהנות לילדים ולהורים, הפארק כולל בריכת גלים, מגלשות מים, אזור לבניית סירות מאבני לגו, בניית רפסודה מאבני לגו והשטה שלה בנהר העצל, שיט באבוב ועוד אטרקציות מהנות.
לידיעתכם אם אתם מגיעים עם ילדים מתחת לגיל 3, תוכלו לקבל עבורם 2 חיתולי בריכה בחינם (שימו לב כי המידות מוגבלות)

 

פארק המים לגולנד בדובאי
גלילה למעלה

מתעניינים בטיול לאיחוד האמירויות?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לקבל מידע ועזרה בצורה נוחה ופשוטה.